Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Borgias 2011 | Dramat, Inne, Biografie
Rodzina Borgiów jest pasjonującą sagą jednej z najbardziej znanych, okrytych złą sławą rodzin w historii renesansowej Italii przełomu XV i XVI wieku. Rodzina Borgiów to swoista kronika dokumentująca nienasyconą żądzę władzy i bogactwa patriarchy rodu Rodriga Borgii (Jeremy Irons), dla którego intrygi, korupcja czy skrytobójstwo były naturalnymi działaniami dla osiągnięcia celu.
Ocena: 10/10
2001 | Biografie, Inne
Cykl składa się z ośmiu odcinków. Wszystkie razem tworzą kronikę życia marszałka od wczesnej młodości do śmierci. W celu podniesienia wiarygodności opowieści Piłsudskiego gra dwóch aktorów: młodego - Mariusz Bonaszewski, starego - Zbigniew Zapasiewicz. Podobnie jak wcześniejsze fabuły autora "Trądu", serial ma charakter paradokumentalny. Sceny zrealizowane współcześnie sąsiadują więc z autentycznymi materiałami archiwalnymi.
Ocena: -/10
House of Saddam 2008 | Dramat, Biografie
Porywający czteroodcinkowy serial kanału BBC Two, który opowiada historię Iraku podczas rządów Saddama Husseina od 1979 roku do jego upadku i egzekucji w 2006. Produkcja skupia się na życiu najbliższej rodziny Saddama oraz kilku osób z elit politycznych. Bliski portret kręgu wtajemniczonych Saddama przedstawia wzloty i upadki jednego z najstraszliwszych reżimów na świecie.
Ocena: 8/10
2012 | Dramat, Biografie
Biograficzna opowieść o Annie German. Polsko-rosyjsko-ukraińska produkcja pokazuje burzliwą i dramatyczną historię życia piosenkarki, która zrobiła międzynarodową karierę w latach 60. i 70. ubiegłego wieku.
Ocena: 8/10