Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Popularny reality show wyprodukowany przez amerykańską stację CBS. W Polsce program emitowany jest jako "Ryzykanci", natomiast polska wersja na analogicznych zasadach, została zrealizowana w 2004 roku od nazwą Wyprawa Robinson i wyemitowany przez telewizję TVN, powstał jeden sezon który nie doczekał się kontynuacji. W programie współzawodnicy są odizolowani od świata w odległym miejscu i współzawodniczą o gotówkę i inne nagrody.
Ocena: 6/10
Jest to angielski serial mówiący o czterech młodych czarownicach, których niełatwe życie w Londynie będziemy obserwować w kolejnych epizodach. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 października 2012 roku.
Ocena: -/10
Bohaterami serialu są dwaj bracia Alphonse i Edward, synowie utalentowanego alchemika. Niestety, ich szczęście nie trwało długo. Po odejściu ojca bracia pozostali jedynie z matką. Kiedy ta umarła młodzi adepci alchemii zrobili coś, czego robić nie powinni - nie pomni praw rządzących alchemią usiłowali użyć jej na człowieku. Konsekwencje tego czynu były straszne.
Ocena: -/10
Shaman King 2003 | Akcja, Fantasy, Bollywood
Poznajemy losy młodego chłopaka Yoh. Jest szamanem. Może łączyć się z duchami i wykorzystywać ich moc w walce. Pragnie wsiąść udział w Wielkim Turnieju, którego zwycięzca zostanie Królem Szamanów - tylko on będzie w stanie uratować świat przed zagładą. Na swojej drodze poznaje wielu ludzi, którzy towarzyszą mu w jego przygodach. Oczywiście nie wszyscy są przyjaźnie nastawienie, a w szczególności brat Yoh.
Ocena: -/10
Wiktoriańska Anglia. Dwunastoletniego Ciela Phantomhive’a pochodzącego z arystokratycznej rodziny właśnie dotknęła tragedia – jego rodzice zginęli w pożarze domu, a on sam ledwo uszedł z życiem. Cudem uratowany powraca do swojej rezydencji w towarzystwie tajemniczego osobistego lokaja.
Ocena: -/10
Yui Hirasawa rozpoczyna właśnie naukę w szkole średniej i poszukuje szkolnego kubu w którym mogła by rozwijać swoje zainteresowania. W tym samym czasie ważą się losy klubu muzycznego. Ritsu Tainaka grająca na perkusji i jej przyjaciółka Mio Akiyama basistka, które mażą o wspólnym koncercie na słynnym tokijskim Budokanie, zagrożone rozwiązaniem klubu rozpaczliwie poszukują nowych członków.
Ocena: -/10
Przygody czerwonowłosego 10-latka, który chce być taki jak jego ojciec i zostaje najlepszym piłkarzem wszech czasów.
Ocena: -/10
Son'owi rodzi się syn Son Gohan, którego jednak bardziej ciągnie do nauki niż do walki. Na Ziemię przybywa brat Sona Goku - Raditz, który zamierza sprawdzić, czy Son wykonał powierzone mu zadanie zniszczenia Ziemi. Gdy okazuję się, że zawiódł, Raditz porywa mu syna. Dochodzi do walki, w której obaj giną... Zabity Son trenuje w zaświatach, a na Ziemię przybywają kolejni wojownicy z chęcią jej zniszczenia...
Ocena: -/10
Yagami Light, jeden z najtęższych umysłów Japonii wpada w posiadanie niezwykłego notatnika, który to okazuje się własnością boga śmierci. Po wpisaniu doń czyjegoś nazwiska, następuje zgon wybranej osoby w ciągu zaledwie 40 sekund. Kierując się idealistycznymi pobudkami postanawia wykorzystać nowo zdobyty przedmiot w celu 'ulepszenia świata', w tym wypadku oczyszczenia go z wszelkiego zła, które to wyrządzają notoryczni przestępcy.
Ocena: -/10
Pół-człowiek, pół-demon. Potomek legendarnego wojownika. Pogromca demonów. Jego imię znane jest w każdym zakątku piekieł. Boi się go sam diabeł! Nie ma sobie równych w walce, a jego miecz i szybkostrzelne pistolety, sieją zniszczenie w niezliczonych szeregach jego krwiożerczych wrogów. - DANTE - To imię wojownika-legendy! Devil May Cry to mroczny świat, do którego wkroczyć ma odwagę niewielu! Devil May Cry to ekranizacja kultowej gry (PS2 , ps3) pod tym samym tytułem.
Ocena: -/10
Ichigo Kurosaki to zwyczajny chłopak, który nie miał nigdy łatwo w życiu. Głównie ze względu na nietypowy kolor włosów – pomarańczowy, zawsze mu dokuczano i wyśmiewano się z niego. Dodatkowo chłopak ma dar, który pozwala mu widzieć duchy, a raczej dusze zmarłych ludzi. Pewnego dnia jego życie się nagle odmienia. Spotyka boga śmierci o imieniu Rukia Kuchiki. Ichigo dowiaduje sie o złych duchach które polują na inne duchy
Ocena: -/10
"Barter Kings" to grupa specjalizująca się w bezgotówkowej transakcji, a Steve i Antonio to dwóch najlepszych barterers w branży. W czasach, gdy gotówka jest trudna do zdobycia, Steve i Antonio znaleźli sposób, jak uzyskać to, czego chcą, nie wydając ani grosza.
Ocena: -/10
Główny bohater to klasyczny nieudacznik, który nagle odkrywa w sobie talent muzyczny i dołącza do zespołu rockowego, który powoli zyskuje na popularności. Przy okazji przeżywa pierwsze zauroczenia i odrzucenia ze strony płci pięknej.
Ocena: -/10
13 Witches to historia trzynastu sióstr, które wyznawały pogaństwo za co zostały niesłusznie skazywane na śmierć. Były torturowane, podpalano je i palono żywcem. Tylko jednej z sióstr udało się uciec - Nemesis. Po jakimś czasie, dzięki reinkarnacji pozostałych, rozpoczęła się niebezpieczna gra i chęć zemsty na osobach, które doprowadziły do ich śmierci...
Ocena: -/10
Afro Samurai jest to mini serial opowiadający historię pewnego czarnego samuraja noszącego bujne afro, który postanawia zemścić się za śmierć swego ojca na tajemniczym jegomościu, który nazywany jest Justice. Nie jest to jednak takie łatwe, na drodze do zemsty Afro Samurai będzie musiał pokonać wielu nowych i dawnych wrogów. Przypomni też sobie swoją mroczną przeszłość.
Ocena: -/10