Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
1000 Ways to Die 2008 | Dokumentalne, Dramat, Thriller
Specyficzny film dokumentalny, przedstawiający autentyczne, nieszczęśliwe wypadki, którym towarzyszy sarkastyczna narracja oraz wypowiedzi ekspertów patologów, chirurgów, toksykologów i innych specjalistów dotyczące okoliczności danego zdarzenia i powodów śmierci. Serial w dramatyczny sposób przedstawia kolejne przypadki, próbując opisać ciąg wydarzeń prowadzących do śmierci.
Ocena: 9/10
Top Gear powrócił na antenę BBC wraz z Jeremym Clarksonem, który z producentem Andy Wilmanem opracował nowy format programu. Obecnymi prezenterami są Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Obecnie program kręcony jest w studio w Dunsfold Park w Surrey z udziałem stojącej wokół prezenterów publiczności. Stałym elementem programu jest rozmowa Clarksona z zaproszonym znanym gościem na temat jego samochodów.
Ocena: 9/10
2010 | Dokumentalne
Amerykańska wersja Top Gear prowadzona przez Adama Ferrarę, Tannera Fousta oraz Rutledge'a Wooda. Tak jak oryginalny Top Gear mają własnego Stiga. Odcinki nadawane są na kanale History.
Ocena: -/10
Flip Men 2011 | Dokumentalne, Inne
Zapraszamy na spotkania z Dougiem Clarkiem i Mike'em Bairdem, którzy czerpią zyski remontując zaniedbane i zniszczone nieruchomości. Kupują domy i mieszkania na aukcjach, a to oznacza, że kiedy po raz pierwszy otworzą drzwi nabytych nieruchomości, nie wiedzą, co ich czeka w środku.
Ocena: -/10
2006 | Dokumentalne
Największe fabryki na świecie są fascynujące - ogłuszający warkot ogromnych maszyn, zmechanizowany ruch tysięcy części na taśmach, obracanie, chwytanie, skręcanie, zginanie i toczenie, by w magiczny sposób przekształcić surowce i części w najbardziej pożądane produkty dzisiejszych czasów. Oczywiście, popyt na te produkty stale rośnie i oszałamiająca spirala "więcej, szybciej, lepiej i taniej" staje się intensywniejsza każdego dnia.
Ocena: -/10
Najlepsi kierowcy wraz z początkiem arktycznej zimy wyruszają ważącymi kilkadziesiąt ton ciężarówkami ze sprzętem do kopalni diamentów. Przemierzają 650 kilometrów, jadąc po zamarzniętych jeziorach i rzekach północnej Kanady. Pokonują tę trasę wielokrotnie, by zdążyć przewieźć cały ładunek, nim stopi się lód. Ta praca jest pełna niebezpieczeństw i łatwo stracić w niej życie.
Ocena: -/10
Mierząca 524 kilometry długości autostrada Coquihalla jest jedną z najbardziej zdradliwych dróg świata. Często dochodzi na niej do wypadków i niebezpiecznych zdarzeń. Ekipa ratowników firmy Jamie Davis Rescue ma za zadanie dbać, aby trasa w Brytyjskiej Kolumbii ciągle pozostawała otwarta, co często wiąże się z pracą w stresujących warunkach.
Ocena: -/10
Gold Rush: Alaska 2010 | Dokumentalne, Inne
Gorączka złota – serial dokumentalny nadawany w Polsce na kanale Discovery. Opowiada o losach górników pracujących w kopalniach złota.
Ocena: 9/10
Wheeler Dealers 2003 | Dokumentalne, Inne
Program motoryzacyjny emitowany na antenie Discovery Channel. Prowadzi go Mike Brewer i Edd China. Każdy odcinek składa się z dwóch 30-minutowych epizodów. Założeniem programu jest kupić, wyremontować i sprzedać z zyskiem używany samochód. Budżet jest ograniczony i wynosi w pierwszej serii 1000£, w drugiej 2000£, w trzeciej 3000£, w czwartej 4000£, a w serii piątej 5000£.
Ocena: 10/10
2010 | Dokumentalne
Program przedstawia ludzi, którzy uczestniczą w procesie produkcji, przemytu i sprzedaży narkotyków, a także osoby uzależnione od zażywania np. heroiny, metamfetaminy i kokainy. Kolejne odcinki przybliżają najpopularniejsze i najbardziej niebezpieczne środki, które są rozprowadzane przez dilerów na całym świecie.
Ocena: -/10
Dynamo: Magician Impossible 0000 | Dokumentalne
Jeden z największych brytyjskich magików ostatnich dziesięcioleci - Dynamo, podróżuje po całym świeci zaskakując swoimi sztuczkami absolutnie wszystkich. Zarówno sławnego piłkarza, jak i hollywoodzkiego aktora. Magik poszedł w ślady dziadka, który nauczył go nie tylko karcianych trików, ale również przekazał tajniki wiedzy iluzjonistycznej. Dziś w kręgach fanów Dynamo nie brakuje najsłynniejszych celebrytów z Hollywood.
Ocena: -/10
0000 | Dokumentalne
Prawdziwa Historia Internetu to seria prezentujaca, jak radykalnie ogólnoświatowa sieć komputerowa zmieniła poszczególne aspekty naszego codziennego życia. Uświadamia nam jednocześnie zachodzące w ekspresowym tempie zmiany cywilizacyjne. Internet nie tylko zrewolucjonizował system telekomunikacji, ale stał się także nieodłącznym atrybutem takich sfer, jak: polityka, administracja, biznes i oczywiście rozrywka.
Ocena: -/10
Program Brainiac - Odjechane eksperymenty najczęściej składa się z eksperymentów odpowiadających na różne pytania, na przykład: Czy blondyni znoszą większy ból?Czy można zrobić na huśtawce obrót o 360 stopni?Który olej jest najbardziej śliski?Co jest gorsze: łaskotki czy bicie? i tym podobne. Większości eksperymentów odpowiada dana zakładka np. Babcia Brainiac Jednorazowy Brainiac Ludzie na helu.
Ocena: -/10