Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
2012 | Komedie, Dramat, Inne
Serial opowiada o grupie nowojorskich policjantów zajmujących się przestępstwami na tle seksualnym. Dzięki współpracy z biurem prokuratora okręgowego doprowadzają oni winnych przed sąd, gdzie sprawę przejmuje Zastępca Prokuratora Okręgowego. Law & Order: Special Victims Unit jest jednym z najbardziej znanych i lubianych seriali kryminalnych w USA.
Ocena: -/10
Bohaterem serialu jest agent Secret Service, który podczas pierwszego dnia swojej pracy znajduje się w samym środku wielkiego, międzynarodowego kryzysu.
Ocena: -/10
1000 Ways to Die 2008 | Dokumentalne, Dramat, Thriller
Specyficzny film dokumentalny, przedstawiający autentyczne, nieszczęśliwe wypadki, którym towarzyszy sarkastyczna narracja oraz wypowiedzi ekspertów patologów, chirurgów, toksykologów i innych specjalistów dotyczące okoliczności danego zdarzenia i powodów śmierci. Serial w dramatyczny sposób przedstawia kolejne przypadki, próbując opisać ciąg wydarzeń prowadzących do śmierci.
Ocena: 9/10
Serial opowiada o losach rodziny Braverman - Sarah (Maura Tierney), Adamie (Peter Krause), Crosbym (Dax Shepard) i Julii (Erika Christensen), czwórce dorosłego rodzeństwa, którzy są rodzicami i starają się wychować swoje dzieci jak najlepiej.
Ocena: 10/10
2013 | Komedie, Dramat
Komediodramat oparty na bestsellerowych wspomnieniach autorstwa Piper Kerman pod tym samym tytułem. Dobrze sytuowana, niedawno zaręczona mieszkanka Brooklynu Piper Chapman (Taylor Schilling), zostaje skazana na karę roku pozbawienia wolności w więzieniu federalnym, na skutek związku z dilerką narkotyków Alex (Laura Prepon) sprzed blisko dekady.
Ocena: 9/10
2014 | Komedie, Dramat, Inne
Keegan Dean to błyskotliwy lecz obrazoburczy obrońca kryminalny, specjalizujący się w beznadziejnych sprawach i ekscentrycznych klientach - od bigamistów po kanibali.
Ocena: -/10
2000 | Inne, Thriller, Dramat
Akcja serialu dzieje się w latach 60. Głównym bohaterem jest Ralph Lamb - kowboj, który obejmuje posadę szeryfa w Las Vegas.
Ocena: -/10
2013 | Dramat
„The Haves and the Have Nots” jest oparty o komediowy musical Tylera Perry’ego z 2011 roku o tym samym tytule.
Ocena: -/10
Aktor David Hobbs przez kilka lata grał w popularnym sticomie, przez co zyskał opinie najlepszego taty Ameryki. Jednak wszystko, co dobre szybko się kończy i po dziesięciu latach został zmuszony do bycia ojcem w prawdziwym życiu wychowując trójkę swoich dzieci. Szybko się okazuje, że jego umiejętności mają się niejaka do rzeczywistości i wszystkiego musi uczyć się od nowa.
Ocena: -/10
2014 | Akcja, Dramat, Dramat
Serial opowiada historię jednego z komisariatów w Chicago.
Ocena: 10/10
House M.D. 2004 | Komedie, Dramat, Inne
Fabuła serialu koncentruje się na osobie doktora Gregory'ego House'a. W każdym odcinku doktor House wraz ze swoim zespołem (w pierwszych trzech sezonach to lekarze Allison Cameron, Robert Chase i Eric Foreman, a od czwartego sezonu Chris Taub, Lawrence Kutner (do piątego sezonu) oraz Remy Hadley (znana jako "Trzynastka") próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy.
Ocena: 10/10
2013 | Horror, Dramat
Fabuła "Ravenswood" umiejscowiona została w przeklętym, pełnym tajemnic mieście Ravenswood, które znajduje się niedaleko Rosewood - miejscowośc w której toczy się akcja "Słodkich kłamstewek".
Głównymi bohaterami serii jest piątka nieznajomych osób, które zostają połączone klątwą nawiedzającą miasto. Teraz są zmuszeni do zgłębiania tajemniczej przeszłości miasteczka.
Ocena: 10/10
True Detective 2014 | Dramat, Inne
Dwaj detektywi z Luizjany, Rust i Martin, pracują nad sprawą morderstw, która sięga do 1995 roku.
Ocena: 8/10
1998 | Komedie, Inne, Dramat
Will i Grace są najlepszymi przyjaciółmi. Will jest gejem prawnikiem a Grace jest dekaratorką wnętrz. Oboje mieszkają w Nowym Jorku. Grace jest zaręczona, ale kiedy jej związek się rozpada, wprowadza się tymczasowo do Will'a. Miała tam mieszkać dopóki nie znajdzie czegoś dla siebie ale w efekcie stają się trwałymi współlokatorami...
Ocena: 5/10
2013 | Dramat, Inne
Oparta na faktach historia konfliktu, który rozegrał się w latach 40. i 50. ubiegłego wieku w Los Angeles. Szef tamtejszej policji, William Parker (Neal McDonough), prowadzi nieustanną walkę z mafią, która kontroluje całe Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Pod wodzą bezwzględnego Mickeya Cohena (Jeremy Luke) gangsterzy chcą przejąć całkowitą kontrolę nad Miastem Aniołów. Parker razem ze swoimi ludźmi okazuje się być godnym przeciwnikiem w tej brutalnej walce.
Ocena: 9/10
1 2 3 ... 30 31 32 | Następna »