Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
The Saint 1962 | Kryminał
Serial, który przyniósł ogromną popularność Rogerowi Moore'owi.
Grany przez niego "Święty", czyli Simon Templer zajmuje się okradaniem bogatych kryminalistów. Czerpie z tego procederu, nie tylko profity dla siebie - dzięki jego przebiegłości, groźni przestępcy trafiają bowiem za kratki. Tego aspektu działalności bohatera najwyraźniej nie docenia inspektor Claude Eustace Teal. Nie ustaje on w próbach schwytania Templera.
Ocena: 6/10
Miss Fisher's Murder Mysteries 2012 | Dramat, Kryminał
Zagadki kryminalne panny Fisher (Miss Fisher's Murder Mysteries, 2012) – australijski serial telewizyjny. Serial powstał na podstawie serii książek Kerry Greenwood. Młoda pani detektyw Phryne Fisher (Essie Davis), powraca do swojego rodzinego miasta Melbourne. Postanawia wyjaśnić kilka kryminalnych zagdaek.
Ocena: 10/10
2013 | Kryminał
Australijski serial telewizyjny, którego akcja rozgrywa się we współczesnej Australii. Główną bohaterką serialu jest Bea Smith, skazana na wyrok więzienia, oddzielona od swojej córki i odesłana do tytułowego Wentworth, gdzie musi nauczyć się reguł panujących w więzieniu.
Ocena: -/10
Kurt Wallander, stworzony przez szwedzkiego pisarza Henninga Mankella, to jeden z najbardziej wyrazistych bohaterów współczesnego kryminału.

Ma za sobą rozstanie z żoną i próbę samobójczą córki, boryka się z depresją, kryzysem wieku średniego i napadami gniewu. A jednak w Szwecji trudno byłoby znaleźć lepszego śledczego.
Ocena: 10/10
Wire in the Blood 2002 | Psychologiczne, Thriller, Kryminał
Policja znajduje zwłoki kobiety i młodej dziewczyny. Trzy lata wcześniej w podobny sposób została zamordowana 11-letnia Trudy Hibbert. Główny podejrzany o zabójstwo, Paul Gregory, został uniewinniony. Policja jest jednak przekonana, że to właśnie on jest mordercą. Tym razem doktor Tony Hill jest innego zdania. Wątpi, by Gregory był poszukiwanym zabójcą. Z drugiej jednak strony poszlaki świadczą przeciwko niemu.
Ocena: 10/10
Veronica Mars 2004 | Kryminał, Familijne
Veronica Mars jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki. Miała wszystko: wspaniałego chłopaka - swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciólka i zarazem siostra jej chłopaka-Lilly Kane, została zabita.
<br /><br />
Ojciec Veronica'i szeryf Neptune oskarżył o to ojca Lilly. To kosztowało go utratę posady, a wkrótce potem żony.
Ocena: 10/10
2007 | Dramat, Kryminał
Kobiecy kwartet w akcji... Cztery spełnione zawodowo kobiety - inspektor Lindsay Boxer (Angie Harmon), patolog sądowy Claire Washbur (Paula Newsome ), prokurator Jill Barnhart (Laura Harris) i dziennikarka Cindy Thomas (Aubrey Dollar ) szukają morderców i psychopatów "działających" w San Francisco, tworząc Kobiecy Klub Zbrodni. Jak każdy, mają swoje problemy, ale są niezwyciężone, bo wiedzą, że mogą na siebie liczyć nawet w najgorszych sytuacjach.
Ocena: 2/10
2013 | Dramat, Kryminał
Brytyjski serial telewizyjny, napisany przez Dominique Moloney. Serial opowiada historię policjantki, która jako pierwsza kobieta przyłączyła się do policji Brinford (fikcyjny oddział policji w regionie West Midlands). Główna bohaterka walczy z powszechnymi w tamtych czasach ( lata 50') seksistowskimi postawami. Stara się uzyskać akceptację w komisariacie zdominowanym przez mężczyzn.
Ocena: -/10
2003 | Kryminał
Akcja serialu dzieje się w latach 60. Głównym bohaterem jest Ralph Lamb - kowboj, który obejmuje posadę szeryfa w Las Vegas.
Ocena: -/10
Serial sensacyjny, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości - w wielkim amerykańskim kompleksie miejskim: pełnym blasku, wspaniałej przeszłości, nocnych atrakcji i zbrodni, która szerzy się w zastraszającym tempie. W tej sytuacji policja poszukuje skutecznej i sekretnej broni, która mogłaby stawić czoła przestępczości. Powstaje projekt specjalny: ekskluzywne auto sportowe - Dodge Viper zostaje dodatkowo wzmocnione i wyposażone w broń najnowszej generacji.
Ocena: 10/10
Serial opowiada o byłej pani detektyw – Carrie Wells – która ma doskonałą pamięć. Potrafi zapamiętać wszystko nawet w najmniejszych szczegółach. Jest jednak jeden wyjątek – nie potrafi przypomnieć sobie szczegółów morderstwa swojej siostry sprzed wielu lat. Carrie próbowała wszystkiego, żeby zostawić przeszłość za sobą, jednak powrót do wydziału zabójstw jako konsultantka sprawiło, że jej próby spełzły na niczym.
Ocena: 10/10
2003 | Kryminał
Główny bohater, Sławomir Melanowski (Bogusław Linda), jest prezesem firmy opracowującej mikroprocesorowe technologie optyczne. Ma drugą żonę, Karolinę (Agnieszka Warchulska) oraz syna Adama (Maciej Marczewski). Jego prawą ręką w firmie jest prawnik Tomasz Rutkowski (Szymon Bobrowski). W interesach Melanowski rywalizuje z niejakim Dębickim (Krzysztof Globisz), właścicielem konkurencyjnej firmy.
Ocena: -/10
2013 | Dramat, Kryminał
Serial opowiada o dwójce szpiegów KGB z początku lat 80. Phillip i Elizabeth mieszkają na przedmieściach Waszyngtonu, udając zwykłe małżeństwo amerykańskie z dwójką dzieci. W rzeczywistości są uśpionymi szpiegami KGB, których życie jest niezwykle skomplikowane. Ich dzieci oczywiście nie znają prawdy. Akcja pilota "The Americans" rozpoczyna się na początku lat 80., w czasie zimnej wojny.
Ocena: 9/10
2012 | Akcja, Kryminał
Serial opowiada o Franku Martinie, który jest najlepszy w swej robocie jako transporter. Główny bohater przewozi dowolne ładunki we wskazane miejsce... szybko, solidnie i bez zbędnych pytań.
Ocena: 10/10
The Body Farm 2011 | Dramat, Kryminał
„Trupia Farma”. Grupa patologów pod wodzą charyzmatycznej doktor Eve Lockhart odkryje przed widzami pasjonujące zagadki ludzkiego ciała i mroczne zakamarki umysłów zbrodniarzy.
Ocena: -/10
1 2 3 ... 8 9 10 | Następna »