Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
0000 | Komedie, Muzyczne
Serial opowiada o 16-letniej początkującej piosenkarce oraz uczennicy elitarnej szkoły artystycznej w Hollywood – Tori Vega (Victoria Justice), która do tej pory żyła w cieniu swojej niezwykle utalentowanej siostry Triny (Daniella Monet), musi podjąć wyzwanie, które stawia przed nią los i zastąpić ją w corocznym przeglądzie talentów.
Ocena: 10/10
Akcja filmu skupia się w firmie odzieżowej "Karina". Jej właścicielem jest rodzina Seidelów. Założył ją ojciec Friedricha Seidela. Teraz kontrolę nad firmą przejął David Seidel, syn Friedricha. W przedsiębiorstwie zostaje zatrudniona sekretarka Elisabeth Plenske, zwana przez przyjaciół "Lisą".
Ocena: -/10
"Tancerze" to wzruszająca opowieść o ludziach, których łączy jedno: pasja do tańca, śpiewu i muzyki. Ambitni, utalentowani, młodzi ludzie pragną zdobyć to, co nieśmiertelne – sławę. „Tancerze” to serial pełen napięcia pomiędzy miłością, ambicją, determinacją, a wyrzeczeniami, czy nawet porażką, jaką można ponieść marząc o karierze scenicznej. Dotyczy to zarówno uczniów, jak i profesorów szkoły.
Ocena: 10/10
"Smash" to serial łączący w sobie motywy dramatyczne z elementami musicalu.
Julia i Tom są odnoszącymi sukcesy autorami musicalowych piosenek. Ich nowy projekt, nad którym właśnie zaczynają pracę, oparty ma być na historii życia Marilyn Monroe. Z pomocą przychodzi im wymagająca producentka – Eileen. Ruszają zatem przesłuchania do roli ikony filmowego ekranu. Oczywistym wyborem wydaje się być weteranka scen Broadway'u – Ivy Lynn.
Ocena: 10/10
Rebelde 2004 | Dramat, Muzyczne, Familijne
Telenowela opowiada o perypetiach uczniów meksykańskiej szkoły dla bogatej młodzieży, Elite Way School. Szkoła ma jednak system stypendialny dla uzdolnionych, lecz ubogich nastolatków. Obecność stypendystów nie wszystkim się podoba. W Elite Way School zawiązuje się tajne stowarzyszenie "Loża", którego członkowie na różne sposoby uprzykrzają życie stypendystom.
Ocena: 10/10
2012 | Dramat, Muzyczne
Rayna Jaymes (Connie Britton) to 40-letnia legendarna gwiazda muzyki country, która zauważa, że coraz trudniej konkurować jej z nowym pokoleniem piosenkarzy. Gdy wytwórnia muzyczna proponuje jej trasę koncertową ze wschodzącą gwiazdką Juliette Barnes (Hayden Panettiere), Rayna zmuszona jest do zmierzenia się z rzeczywistością. Zdaje sobie sprawę z tego, że tylko w taki sposób ma szansę pozostać w show-biznesie.
Ocena: 9/10
0000 | Komedie, Muzyczne
Dwóch raperów (grający siebie samych Method Man i Redman) wprowadza się do ekskluzywnej, zamieszkiwanej w większości przez białych, dzielnicy na przedmieściach New Jersey. Ich zwyczaje i całonocne imprezy wprawiają w konsternację sąsiadów, w szczególności Nancy Blaford (Beth Littleford) pełniącą obowiązki zarządcy osiedla. Postanawia ona wychować nowych rezydentów, co w rzeczywistości oznacza wypowiedzenie im wojny!
Ocena: -/10
Kreskówka opowiadająca o przygodach fikcyjnego norwesko-amerykańskiego zespołu death metalowego Dethklok, cieszącego się popularnością na światową skalę. Wyświetlana na Cartoon Network w bloku Adult Swim.
Ocena: -/10
Yui Hirasawa rozpoczyna właśnie naukę w szkole średniej i poszukuje szkolnego kubu w którym mogła by rozwijać swoje zainteresowania. W tym samym czasie ważą się losy klubu muzycznego. Ritsu Tainaka grająca na perkusji i jej przyjaciółka Mio Akiyama basistka, które mażą o wspólnym koncercie na słynnym tokijskim Budokanie, zagrożone rozwiązaniem klubu rozpaczliwie poszukują nowych członków.
Ocena: -/10
Beztroskie życie zespołu JONAS zostaje zniszczone, gdy słyszą, że muszą wrócić do szkoły. Dopiero teraz zasmakują zwykłego życia nastolatków. Jednak w szkole są znani i trudno im się oderwać od tłumu fanów. Jednak trudno jest im powiązać życie gwiazdy z życiem nastolatka. Pomagają im jednak rodzina, stylistka Stella i Macy największa fanka zespołu.
Ocena: 10/10
Miley Steward, z pozoru zwyczajna uczennica, żyje podwójnym życiem – jest również gwiazdą muzyki pop, Hannah Montana. Na koncerty przebiera się i zabiera swoją najlepszą przyjaciółkę Lilly, która udaje jej menadżerkę Lolę Laftnegel. O sekrecie Miley wiedzą tylko 4 osoby i rodzina Miley – tata Robby, brat Jackson oraz m.in. ciocia Dolly, która pomogła jej w początkach kariery.
Ocena: 8/10
Loren Tate (Brittany Underwood) jest bystrą ale nieśmiałą uczennicą ostatniej klasy liceum. Pragnie w przyszłości zostać kompozytorem, w tym celu wysyła swoje teksty piosenek do Eddiego Durana (Cody Longo), ulubionej gwiazdy rocka. Najskrytsze marzenia dziewczyny spełniają się, kiedy wygrywa konkurs organizowany przez wokalistę i zaprzyjaźnia się z nim. Eddie dostrzega w niej również talent wokalny.
Ocena: -/10
Instant Star 2004 | Muzyczne, Dramat, Familijne
Serial opowiada o życiu nastolatki - Jude Harrison. Od zawsze jej pasją była muzyka, dlatego marzy o zostaniu wielką gwiazdą rocka. Pewnego dnia udaje jej się wygrać konkurs G Major dla przyszłych gwiazd. W nagrodę Jude podpisuje kontrakt z wytwórnią płytową i nagrywa swój debiutancki singiel. Marzenia Jude zaczynają się spełniać. Wkracza w środowisko managerów, producentów, paparazzich, koncertów i usiłuje udowodnić, że też należy do tego świata.
Ocena: -/10
Nauczyciel języka hiszpańskiego, w jednej z amerykańskich szkół średnich, Will Schuester, chcąc przywrócić szkolny Glee Club do dawnej świetności, postanawia zostać jego kierownikiem. Nie spodziewa się tylko przeciwności jakim będzie musiał stawić czoło: od niechęci i sceptycyzmu uczniów, do podłych intryg trenerki szkolnej drużyny cheerleaderek.
Ocena: 10/10
Degrassi: The Next Generation 2001 | Muzyczne, Dramat, Familijne
Serial młodzieżowy opowiadający o grupie nastolatków uczącej się w szkole Degrassi. Bohaterowie muszą się zmagać nieraz z bardzo trudnymi problemami m.in. narkotyki, przemoc, gwałt, depresja. Serial porusza także wszystkim znane problemy sercowe, rodzinne i szkolne.
Ocena: -/10