Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Wire in the Blood 2002 | Psychologiczne, Thriller, Kryminał
Policja znajduje zwłoki kobiety i młodej dziewczyny. Trzy lata wcześniej w podobny sposób została zamordowana 11-letnia Trudy Hibbert. Główny podejrzany o zabójstwo, Paul Gregory, został uniewinniony. Policja jest jednak przekonana, że to właśnie on jest mordercą. Tym razem doktor Tony Hill jest innego zdania. Wątpi, by Gregory był poszukiwanym zabójcą. Z drugiej jednak strony poszlaki świadczą przeciwko niemu.
Ocena: 10/10
Tajemniczy Mężczyzna, który przesiaduje w loży restauracji Cadillac Jack powraca. Może spełnić każde twoje życzenie – ale zawsze za jakąś cenę.
Ocena: -/10
Yagami Light, jeden z najtęższych umysłów Japonii wpada w posiadanie niezwykłego notatnika, który to okazuje się własnością boga śmierci. Po wpisaniu doń czyjegoś nazwiska, następuje zgon wybranej osoby w ciągu zaledwie 40 sekund. Kierując się idealistycznymi pobudkami postanawia wykorzystać nowo zdobyty przedmiot w celu 'ulepszenia świata', w tym wypadku oczyszczenia go z wszelkiego zła, które to wyrządzają notoryczni przestępcy.
Ocena: -/10
Christopher Eccleston, który ostatnio na dużym ekranie pojawił się w "G.I. Joe" a w telewizji w takich produkcjach jak choćby genialny "The Shadow Line" oraz "The Borrowers", tym razem wcieli się w postać Daniela Demoys, skorumpowanego urzędnika lokalnego samorządu, który zmaga się z problemami rodzinnymi i uzależnieniem od alkoholu.
Ocena: -/10