Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Nuklearna wojna niszczy cywilizację na planecie. Po wielu latach ze statku kosmicznego z ocalałymi ludźmi zostaje wysłana na Ziemię grupa nieletnich przestępców w celu kolonizacji.
Ocena: 10/10
Popularny reality show wyprodukowany przez amerykańską stację CBS. W Polsce program emitowany jest jako "Ryzykanci", natomiast polska wersja na analogicznych zasadach, została zrealizowana w 2004 roku od nazwą Wyprawa Robinson i wyemitowany przez telewizję TVN, powstał jeden sezon który nie doczekał się kontynuacji. W programie współzawodnicy są odizolowani od świata w odległym miejscu i współzawodniczą o gotówkę i inne nagrody.
Ocena: 6/10
Under the Dome 2013 | Thriller, Science Fiction
Adaptacja powieści Stephena Kinga. Pewnego dnia małe miasteczko Chester's Mill zostaje w niewytłumaczalny sposób odcięte od świata przez pole siłowe.
Ocena: 10/10
Intelligence 2014 | Akcja, Science Fiction, Inne
Opowiada o jednostce specjalnej, stworzonej wokół mężczyzny z darem - i zarazem klątwą - w postaci eksperymentalnego microchipu umieszczonego w mózgu. Dzięki niemu postać postrzega i przetwarza informacje podobnie do komputera.
Ocena: 10/10
Grupa naukowców wyrusza do Arktyki w poszukiwaniu zalążka śmiertelnego wirusa.
Ocena: 8/10
Stephen Jameson (Robbie Amell) jest normalnym nastolatkiem do czasu, gdy zaczyna słyszeć głosy i teleportować się podczas snu. Chłopak, myśląc, że wariuje, decyduje się posłuchać jednego z głosów w głowie, dzięki któremu spotyka genetycznie zaawansowanych "Ludzi Jutra" posiadających nadnaturalne zdolności. Nastolatek dołącza do nich i postanawia walczyć ze złem, używając swoich mocy.
Ocena: 9/10
Mając zaledwie 15 lat, Mary Stuart (Adelaide Kane) przybywa do Francji, aby poślubić przystojnego syna króla, księcia Franciszka (Toby Regbo). Ich ślub ma na celu zjednoczyć Szkocję, jednakże sprawy się komplikują, gdy przyrodni brat Franciszka, Bash (Torrance Coombs), zakochuje się w Mary.
Ocena: 9/10
Agent Phil Coulson wraca do S.H.I.E.L.D., gdzie dowodzi małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów, którzy zajmują się niesklasyfikowanymi jeszcze dziwnymi i trudnymi do zrozumienia sprawami.
Ocena: 9/10
Produkcja określana jest jako dramat fantasy, który umiejscowiony jest w mitycznej Atlantydzie. Produkcja pokazuje nowe podejście do greckich mitów i legend.
Ocena: 10/10
W niedalekiej przyszłości każdemu policjantowi z Los Angeles zostaje przydzielony zaawansowany technologicznie android. Główny bohater, John Kennex (Karl Urban), niechętnie podejmuje się współpracy z przypominającymi z wyglądu ludzi robotami. Wkrótce jego partnerem zostaje Dorian (Michael Ealy), należący do partii androidów cechujących się rozbudowanym modułem emocjonalnym.
Ocena: 9/10
Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę, w której mutanci, ludzie mający nadprzyrodzone zdolności, mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Jego pierwszymi i najlepszymi wychowankami są: Scott Summers, Jean Grey, Evan Daniels, Kitty Prade i Kurt Wagner. Tworzą oni grupę, zwaną X-Men, walczących z innymi, "złymi" mutantami.
Ocena: 10/10
Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę, w której mutanci, ludzie mający nadprzyrodzone zdolności, mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Jego pierwszymi i najlepszymi wychowankami są: Scott Summers, Jean Grey, Evan Daniels, Kitty Prade i Kurt Wagner. Tworzą oni grupę, zwaną X-Men, walczących z innymi, "złymi" mutantami.
Ocena: 10/10
Para agentów (Myka i Peter) po uratowaniu życia Prezydentowi zostaje przeniesiona do Południowej Dakoty do Magazynu 13 (Warehouse 13). W obiekcie tym znajdują się artefakty, które w różny nadprzyrodzony sposób wpływają na ludzi. Nad magazynem sprawuje pieczę Arthur "Artie" Nielsen. Zadaniem agentów jest odszukiwanie artefaktów, które zostają wskazane przez Artiego.
Ocena: 10/10
Nowa wersja serialu animowanego z lat 80. Od dłuższego czasu Voltron Force strzeże galaktyki. Jednak ich odwieczny wróg król Lotor powraca i nad galaktyką pojawia się widmo zniszczenia. Pięć lwów tworzy mega robota Voltrona, który musi przeciwstawić się złu.
Ocena: -/10
Serial sensacyjny, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości - w wielkim amerykańskim kompleksie miejskim: pełnym blasku, wspaniałej przeszłości, nocnych atrakcji i zbrodni, która szerzy się w zastraszającym tempie. W tej sytuacji policja poszukuje skutecznej i sekretnej broni, która mogłaby stawić czoła przestępczości. Powstaje projekt specjalny: ekskluzywne auto sportowe - Dodge Viper zostaje dodatkowo wzmocnione i wyposażone w broń najnowszej generacji.
Ocena: 10/10
1 2 3 ... 7 8 9 | Następna »