Na stronie znajdziesz darmowe filmy online i seriale online. Zarejestruj się za darmo już teraz i oglądaj bez limitów.
Bohaterem serialu jest agent Secret Service, który podczas pierwszego dnia swojej pracy znajduje się w samym środku wielkiego, międzynarodowego kryzysu.
Ocena: -/10
1000 Ways to Die 2008 | Dokumentalne, Dramat, Thriller
Specyficzny film dokumentalny, przedstawiający autentyczne, nieszczęśliwe wypadki, którym towarzyszy sarkastyczna narracja oraz wypowiedzi ekspertów patologów, chirurgów, toksykologów i innych specjalistów dotyczące okoliczności danego zdarzenia i powodów śmierci. Serial w dramatyczny sposób przedstawia kolejne przypadki, próbując opisać ciąg wydarzeń prowadzących do śmierci.
Ocena: 9/10
Under the Dome 2013 | Thriller, Science Fiction
Adaptacja powieści Stephena Kinga. Pewnego dnia małe miasteczko Chester's Mill zostaje w niewytłumaczalny sposób odcięte od świata przez pole siłowe.
Ocena: 10/10
2000 | Inne, Thriller, Dramat
Akcja serialu dzieje się w latach 60. Głównym bohaterem jest Ralph Lamb - kowboj, który obejmuje posadę szeryfa w Las Vegas.
Ocena: -/10
Grupa naukowców wyrusza do Arktyki w poszukiwaniu zalążka śmiertelnego wirusa.
Ocena: 8/10
1996 | Thriller, Inne
Jim Profit - bogaty, przystojny, opanowany, wyrachowany, zły. Zbrodnia nie została dokonana jeśli nie została wykryta... Wyścig szczurów w swej najostrzejszej formie - po trupach do celu (nie koniecznie w przenośni). Film opowiada o tym jak osoba doświadczana przez życie, osiąga w końcu najwyższe sukcesy, po drodze niemal całkowicie zatracając swe człowieczeństwo. Na podstawie (jako kontynuacja) powstał serial, swego czasu prezentowany polskim widzom w TV.
Ocena: 1/10
Pewna rodzina zostaje uwikłana w polityczną konspirację, która już na zawsze odmieni ich życie.
Ocena: 9/10
2009 | Thriller, Inne
Francuski serial kryminalny stworzony przez Fanny Robert i Sophie Lebarbier. Paryski detektyw Matthieu Pérac (Guillaume Cramoisan) rozpoczyna współpracę z kryminolożką Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin). On kieruje się logiką, ona emocjami. Początkowo nie darzą się sympatią, ale z czasem to się zmieni.
Ocena: 10/10
XIII zostaje pozbawiony wolności, pamięci i tożsamości. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piersi wytatuowany numer XIII. Okazuje się, że jako jedyny ma dostęp do pewnego kufra, którego zawartością jest zainteresowanych wielu, m.in. rząd amerykański w osobie pułkownika Amosa, przekonanego, że XIII na wolności stanowi najwyższe niebezpieczeństwo.
Ocena: 9/10
Kurt Wallander, stworzony przez szwedzkiego pisarza Henninga Mankella, to jeden z najbardziej wyrazistych bohaterów współczesnego kryminału.

Ma za sobą rozstanie z żoną i próbę samobójczą córki, boryka się z depresją, kryzysem wieku średniego i napadami gniewu. A jednak w Szwecji trudno byłoby znaleźć lepszego śledczego.
Ocena: 10/10
Wire in the Blood 2002 | Psychologiczne, Thriller, Kryminał
Policja znajduje zwłoki kobiety i młodej dziewczyny. Trzy lata wcześniej w podobny sposób została zamordowana 11-letnia Trudy Hibbert. Główny podejrzany o zabójstwo, Paul Gregory, został uniewinniony. Policja jest jednak przekonana, że to właśnie on jest mordercą. Tym razem doktor Tony Hill jest innego zdania. Wątpi, by Gregory był poszukiwanym zabójcą. Z drugiej jednak strony poszlaki świadczą przeciwko niemu.
Ocena: 10/10
Akcja skupi się na Ianie, Becky, Grancie i Wilsonie, grupie niepowiązanych ze sobą ludzi, którzy wchodzą w posiadanie oryginalnego manuskryptu tajemniczej powieści graficznej "The Utopia Experiments", która ma nadnaturalną moc. Stają się celem morderczej organizacji zwanej The Network, która chce zdobyć manuskrypt. Ich jedyną szansą na przeżycie jest ucieczka. Uzyskują pomoc od tajemniczej Jessiki Hyde, która obiecuje im schronienie.
Ocena: 10/10
The X-Files 1993 | Thriller, Science Fiction
Serial opowiada o nietypowej parze agentów FBI. Fox Mulder (David Duchovny) i Dana Scully (Gillian Anderson) prowadzą tytułowe Archiwum X, komórkę Federalnego Biura Śledczego, do której trafiają wszystkie sprawy nie dające się wyjaśnić na drodze konwencjonalnego rozumowania. Mulder głęboko wierzy w istnienie istot pozaziemskich i innych niewytłumaczalnych zjawisk, będących przedmiotami ich śledztw.
Ocena: 10/10
2012 | Thriller
Historia rozwija się w ciągu czterech dni w jeden gorący letni weekend na wsi Suffolk. Ian (Shaun Evans) jest rozczarowanym nauczycielem z szkole podstawowej, który zabiera nas do przeszłości i pokazuje początki jego nieprawdopodobnej przyjaźni ze sportowcem Ollie.
Ocena: -/10
2011 | Thriller
Jest rok 1981. Osiemnastoletnia Paddy dostaje posadę gońca w Scottish Daily News. Z uporem walczy o pozycję w redakcji, nie zważając na brak wykształcenia, pieniędzy i niechęć rodziców do jej nowego zajęcia. W tym czasie całym Glasgow wstrząsa wiadomość o porwaniu i zabójstwie małego Briana Wilcoxa. Zbrodnię popełnili rzekomo dwaj nastolatkowie, Paddy jednak nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń i podejmuje ryzyko odkrycia prawdy na własną rękę.
Ocena: -/10